Strony internetowe

Wykonujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe. Dzięki oprogramowaniu CMS klient ma możliwość samodzielnego zarządzania swoją witryną bez znajomości zasad programowania.

wp-logo

 • Strony RESPONSYWNE - co to oznacza ?

  Responsywne strony internetowe to optymalne rozwiązanie ze względu na rozwój urządzeń mobilnych. Dzisiaj nie wiemy, jakiego sprzętu używają nasi Klienci. Komputer w biurze, tablet w domu a może smartfon, z którego w kawiarni, nasz klient czyta ten tekst.

  Takie strony rozpoznają urządzenia mobilne i ich rozdzielczości ekranów. Potrafią wyświetlać się w sposób bardziej atrakcyjny i intuicyjny niż na dużych ekranach komputerów. Dzięki temu użytkownicy w sposób szybki, łatwy i przyjemny mogą znaleźć informacje.

  Podsumowując strona responsywna wyświetli się tradycyjnie na ekranie komputera, ale także zaprezentuje swoją intuicyjną formę na urządzeniach mobilnych.

 • WordPress - co to jest ?

  WordPress początkowo w swoim założeniu był platformą blogową. Dynamiczny rozwój systemu sprawiał, że coraz częściej używano go jako cms do stawiania zwykłych stron, stron firmowych, czy nawet całych serwisów internetowych. Główną jego zaletą jest prostota i intuicyjność, nawet nowi użytkownicy internetu, nie znający odstaw programowania szybko opanują podstawy jego obsługi. Oprócz tego że WordPress jest genialny, szybki i prosty, jest on także dostępny zupełnie za darmo!

  Silnik WordPressa jest rozwijany przez setki programistów z całego świata, a oprócz tego, kolejne tysiące freelancerów, webdeveloperów itd, codziennie tworzy nowe szablony oraz wtyczki do WP, których są już tysiące. Ponad 100 milionów użytkowników wybrało WordPressa do zaprezentowania „siebie” w internecie. Gotowy aby samemu zarządzać własną stroną ? 

 • Strony CMS - jak to działa ?

  Strony internetowe, które projektujemy są oparte na tzw. systemach CMS (Content Management System – system zarządzania treścią). System umożliwia samodzielną edycję zawartości strony przez klientów bez znajomości zasad programowania.

  Dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, tabel, grafik, galerii zdjęć, filmów, a nawet całych podstron odbywa się przez klikanie przycisków w prostym panelu dostępnym po zalogowaniu. Wprowadzenie i formatowania tekstu jest zbliżone do popularnych edytorów tekstu.

 • Pozycjonowanie - co to jest i czy warto ?

  Zamawiając u nas pozycjonowanie, możesz być pewny, że nie pobierzemy od Ciebie żadnej opłaty dopóty, dopóki zagwarantowane w umowie słowa kluczowe nie pojawią się w TOP 10 Google! Oznacza to, że płacisz wyłącznie za efekty, a nie obietnice! Nie pobieramy też żadnych opłat startowych, instalacyjnych, optymalizacyjnych, ani innych. Korzystając z usługi, jaką jest pozycjonowanie stron otrzymujesz w jednej ustalonej cenie cały pakiet zawierający:

  • analizę przedstawiającą szanse i zagrożenia, jak również mocne i słabe strony Twojego serwisu internetowego
  • dobór odpowiednich słów kluczowych oraz strategii pozycjonowania
  • optymalizację kodu źródłowego strony, tak, aby był on bardziej przyjazny wyszukiwarkom
  • instalację statystyk odwiedzalności, które pozwolą kontrolować skuteczność kampanii
  • budowę i utrzymanie wysokich pozycji w Google (zazwyczaj TOP 10, choć możemy zagwarantować również TOP 5, TOP 3)
  • regularne raportowanie pozycji z dowolnie wybraną przez Ciebie częstotliwością

  Czy warto inwestować w pozycjonowanie ?

  Pozycjonowanie stron jest zdecydowanie najskuteczniejszą formą reklamy. Obecność w pierwszej 10 wyników dla określonych słów kluczowych jest w stanie zwiększyć ruch na Twojej stronie o 100, 200 czy nawet 500 procent. Na przykładzie własnego serwisu widzimy, że pozycjonowanie stron jest w stanie wygenerować nawet o 1000% większy ruch! Weźmy dla wyjaśnienia mały przykład. Załóżmy, że sprzedajesz nieruchomości w Warszawie. Postawmy się teraz w miejsce Twoich potencjalnych klientów. Czy jeśli szukamy mieszkania w Warszawie, najłatwiejszym rozwiązaniem nie byłoby wpisanie w wyszukiwarce „mieszkania Warszawa”? To raczej logiczne. A teraz zastanówmy się i odpowiedzmy sobie na pytanie – co by było gdyby Twoja strona była na 1 miejscu dla tego hasła?

  W jaki sposób wygląda procedura pozycjonowania ?

  Zaczniemy od zoptymalizowanie kodu HTML Twojej witryny, tak aby był w pełni zrozumiały dla wyszukiwarek, następnie skonfigurujemy odpowiednio meta tagi, zmiany zapiszemy na Twoim serwerze i ponownie zgłosimy stronę do indeksacji w wyszukiwarkach. Termin realizacji zamówienia na pozycjonowanie zależy od dwóch podstawowych czynników to jest: wiek domeny i stopień popularności słów kluczowych. Standardowo można przyjąć, że wypozycjonowanie strony w Google zajmuje od 30 do 90 dni. Pozycjonowanie stron dla bardzo popularnych haseł może jednak trwać dłużej – nawet do 6 miesięcy, ponieważ wymaga zbudowania tzw. popularności domeny.

  Dlaczego pozycjonowanie stron się opłaca ?

  • ponieważ zwiększy to zainteresowanie ofertą Twojej firmy średnio o (od 100 do 1000 procent), a co za tym idzie zwiększy sprzedaż, a w konsekwencji również zysk.
  • ponieważ internet to nowy segment rynku, który możesz zdobyć relatywnie niewielkim kosztem.
  • ponieważ internet jest (wirtualnym) rynkiem międzynarodowym
  • ponieważ rola internetu w biznesie umacnia się z dnia na dzień i warto zawsze wyprzedzać konkurencję o krok
  • ponieważ wiemy jak to robić (i mamy w tym 7 letnie doświadczenie)

  Pozycjonowanie stron wykonujemy standardowo w Google.pl, które generuje około 98% ruchu w polskim internecie. Odpowiednio wysokie wypozycjonowanie strony w Google.pl sprawia jednak, że strona staje się jednocześnie widoczna w wielu serwisach / portalach partnerskich Google.pl takich jak: Onet.pl, Interia.pl, Gazeta.pl, etc.

  Ile kosztuje pozycjonowanie strony ?

  Do przygotowania profesjonalnej wyceny i oferty potrzebujemy:

  • adres Twojej strony
  • listę słów kluczowych dla których strona miałaby być pozycjonowana.
   Nie wiesz jakie słowa kluczowe wybrać. Napisz do nas, przygotujemy listę słów na podstawie adresu Twojej strony internetowej.
ZAPYTAJ O CENĘ

Realizacje

Stomatologia PASTOR

www.stomatologia-pastor.pl

Prestige Line

www.prestige-line.com.pl

Intro-Graf

www.intro-graf.pl

Zobacz projekty